Úvodní stránka>>Novinky z Berouna>>GRATULUJEME Ředitelka berounské nemocnice získala ocenění LADY PRO

GRATULUJEMEŘeditelka berounské nemocnice získala ocenění LADY PRO 

Nataša Petsini, ředitelka Rehabilitační nemocnice Beroun, se umístila jako jedna z devíti žen v kategorii LADY PRO.  

Tento čestný titul v rámci soutěže Českých 100 Nejlepších náleží ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti, kariéře a mateřství patří k těm nejcennějším a dosáhly mimořádných úspěchů. Nataša Petsini je jednou z mála lidí, kteří provázejí zakladatele AKESO Sotiriose Zavalianise celou jeho podnikatelskou dráhou, a to už od roku 1995.  

Začala jako provozní ředitelka prvního zdravotnického zařízení, které pan Zavalianis vlastnil, diagnostického centra Mediscan Group v Šustově ulici v Praze. Po založení onkologického pracoviště Multiscan se stala jeho senior manažerkou a poté, v roce 2008, byla jmenována do funkce ředitelky berounské nemocnice a v této pozici působí dodnes.  

Rehabilitační nemocnice Beroun je finančním tahounem skupiny AKESO holding a.s. a je to právě díky Nataše Petsini, její obětavosti, houževnatosti a schopnosti vyvážit zájmy nemocnice, jejího personálu a pacientů s požadavky jejího náročného majitele. Ti, kteří s Natašou Petsini pracují, o ní hovoří s respektem a uznáním. Přestože je svérázná a temperamentní, vždy drží slovo, brání své spolupracovníky a svou lidskostí si rychle všechny získá na svou stranu. Díky tomu všemu a zejména díky ní je v berounské nemocnici stabilní personál s velmi silnými a pozitivními mezilidskými vztahy. Prostě ta nejlepší kultura, jakou si může majitel nemocnice přát. 

Mezi oceněnými soutěže Českých 100 Nejlepších pro rok 2020 se umístil i předseda představenstva AKESO Sotirios Zavalianis  

STÁŽ 

Spouštíme stipendijní program pro studenty 

Rehabilitační nemocnice Beroun a Multiscan Pardubice spouští stipendijní program pro vysokoškoláky. Program je určen pro studenty, kteří úspěšně ukončili 4. ročník magisterského studia lékařské fakulty či 1. ročník bakalářského studia na VŠ či studia na VOŠZ. Stipendium může činit až 10000 korun měsíčně, podmínkou je závazek následné spolupráce se zdravotnickým zařízením nejméně po dobu, po kterou studentovi bylo stipendium poskytnuto. Všechny informace a online žádost najdete na www.nemocnice-beroun.cz/stipendijni-program 

VÝSTAVBA 

Školka v areálu bude do konce roku 

 Rehabilitační nemocnice Beroun bude mít na sklonku letošního roku zásadní novinku – otevře školku pro děti zaměstnanců přímo v areálu. Podle stavebního plánu bude ve školce prostor pro dvě třídy po cca 24 dětech a velkorysé společenské prostory i venkovní dětské hřiště. Významně jsme pokročili také se stavbou Centra duševní rehabilitace, které by mělo zahájit provoz do roku 2024.  

RNB v roce 2020 

183 165 ambulantních vyšetření
9 934 hospitalizovaných pacientů
3 711 artroskopických operací 

Foto: Výstavba CDR 

Výstavba Centra duševní rehabilitace pokračuje. Na ploše 25 000 metrů čtverečních vznikne špičkové psychiatrické pracoviště až pro 150 pacientů.  

Published On: 11. 3. 2021Categories: Novinky z Berouna
Oddelovac NEA

Čtěte také